لرزه گیر لاستیکی مهاردار اتوکلاو

لرزه گیر لاستیکی مهاردار اتوکلاو

تولید و فروش لرزه گیر لاستیکی مهاردار اتوکلاو autoclaved

لرزه گیر لاستیکی مهاردار اتوکلاو یک تجهیز پر مصرف برای صنایع خاص است که نیاز به رابرهای مقاوم در برابر سایش و خوردگی دارند، همین طور بر روی خط لوله خود لرزش و ارتعاش بالایی را دریافت می کنند، بنابراین به مهار و پیچ های مقاوم کنار لرزه گیر نیاز دارند که از کشش بیش از اندازه لاستیک لرزه گیر جلوگیری کنند. این لرزه گیر لاستیکی مهاردار اتوکلاو توسط مجموعه ما به صورت سفارشی تولید می شود و مشتریان می توانند شرایط خط خود را نسبت به میزان کشش و همین طور خورندگی سیال تشریح و کالای مورد نیاز را دریافت کنند.

توجه به نکاتی مانند میزان فشار و لرزه های متمادی بر روی خط لوله موجب می شود که استفاده از لرزه گیر در جای مناسب و همینطور جلوگیری در از بین رفتن سایر تجهیزات به مانند یک عامل پیشگیرنده عمل کند. لرزه گیر های لاستیکی در سایز ها و استاندارد های مختلفی تولید می شوند که البته فراتر از  عایق های NBR ، CR ، SBR ، EPDM مناسب جهت صنایع تاسیساتی ، نفت و گاز و پتروشیمی ، صنایع غذایی و… نیستند. اما در مورد قسمت فلنجی لرزه گیر که از چدن داکتیل و آلیاژهای فولاد براساس استانداردهای DIN، ANSI تهیه می شود ماجرا متفاوت است.

نانواستیل تامین کننده و تولید کننده انواع لرزه گیر های سایز استاندارد  و سفارشی، برای تماس بر روی کلید های زیر کلیک کنید