لرزه گیر فیکس فلنج

لرزه گیر فیکس فلنج

بهترین نوع لرزه گیرهای فیکس فلنج دار با بدنه ای از جنس EPDM ساخته شده است. EPDM نوعی لاستیک است که با استفاده از مفتول های فولادی، تقویت شده است.. این محصولات، همان طور که از نام شان مشخص است، دارای نوع اتصال فلنجی می باشند. شهرت لاستیک های EPDM در مقاومت و دوام آن ها در برابر نور خورشید و اشعه های مضر است. البته باید توجه داشت که این نوع لاستیک نباید در تماس با سیالات نفتی و هیدورکربن ها قرار گیرند. این نوع از لرزه گیرها معمولا در سازهای DN40 تا DN40 ساخته می شوند و کاربرد آن ها به صورت عمومی تعریف شده که به معنای استفاده از آن ها در انواع صنایع است.

بهترین کاربرد لرزه گیرهای فیکس فلنج، در جاهای است که باید در تماس با آب، چه به صورت سرد و چه گرم باشند. همچنین این نوغ لرزه گیر را می توان در مکان هایی که الکل و یا سیالات غیراسیدی، وجود دارد مورد استفاده قرار داد. لرزه گیرهای فلنج هم مانند نوع بلادری به دو گونه مهاردار و بدون مهار دار ساخته شده اند.

نانواستیل تامین کننده و تولید کننده انواع لرزه گیر های سایز استاندارد  و سفارشی، برای تماس بر روی کلید های زیر کلیک کنید

لرزه گیر فیکس فلنج پخش عمده و تولید کننده

لرزه گیر فیکس فلنج مهاردار

مهار در لرزه گیرها موجب افزایش مقاومت آن شده و باعث می شود تا لرزه گیر کشیده نشده و دچار تغییرات فیزیکی نگردد. لرزه گیرهای مهاردار با فلنج گردان، به راحتی در محل مورد نظر نصب می شوند و لایه تقویت کننده آن ها فشار حاصل از ارتعاشات دستگاه بر این لرزه گیر را تا حد زیادی کاهش می دهد.

برای لرزه گیرهایی فلنج مهار دار، اگر حرکت محوری مثبتی وجود نداشته باشد، باید پشت فلنج را از سمت خارجی قطعه با مهار اتصال داد و مهره های مهار را به فلنج نصب نمود. در سمت دیگر مهار، مهره ها به صورت آزاده قرار دارند و کنترل ارتعاشات به صورت راحت تری انجام می شود.

لرزه گیر فیکس فلنج بدون مهار

فلنج ها در لرزه گیرهای فیکس، همان اتصال دهنده هایی است که با استفاده از پیچ و مهره می توانند دو قطعه مانند دو لوله، زانو را به یکدیگر متصل کنند. در لرزه گیرهای فیکس، از فلنج برای ثابت نگه داشتن محصول در تماس با دستگاه استفاده می شود. به علاوه این که وجود مهار در این لرزه گیرها می تواند تا حد زیادی در کنترل ارتعاشات کمک کننده باشد.

لرزه گیر فیکس فلنج کلاس 150 و کلاس 300

لرزه گیر به عنوان یک عامل پیش گیری کننده در برابر فشار و لرزه های اضافی و غیر عادی دستگاه های صنعتی، می تواند به افزایش عمر تجهیزات در یک واحد صنعتی و کارگاهی کمک کند. ساخت این محصولات در انواع مختلف و با تنوع استفاده بالا با استفاده از عایق های NBR ، CR ، SBR ، EPDM بسیار مورد توجه قرار گرفته است. البته نوع فلنجی آن که از چدن داکتیل و سایر آلیاژهای ولاد ایجاد شده و مطابق با استانداردهای DIN و ANSI است، انتظار از کارایی لرزه گیر مورد نظر را بالا می برد.