فروش لرزه گیر بلادری با قیمت ارزان و رقابتی

لرزه گیر بلادری

یکی از انواع لرزه گیرها با نام بلادری برای استفاده در صنایع مختلف به کار می رود. در این لرزه گیر مانند سایر انواع این محصول از لاستیک استفاده شده است.. این لاستیک که به آن رابر هم گفته می شود برای نصب در قسمت زیرین موتورها در وسایل مکانیکی موجود در دستگاه های خط تولید به کار برده می شود. علاوه بر این، در سانتریفیوژها که دارای چرخش های سریع و زیاد هستند لرزش و امری طبیعی بود ه و اینجا است که می توان از یک لرزه گیر بلادری برای کنترل این لرزه ها استفاده کرد.

منظور از بلادر این لرزه گیرها همان لاستیک است که در ساخت این محصولات مورد استفاده قرار گرفته است. در واقع این لرزه گیرها، با استفاده از قطعاتی از جنس بلادر یا لاستیک ساخته می شوند و پخت آن ها با گرمکن های رقی صورت می پذیرد. البته باید توجه داشته باشید که در ساخت این لرزه گیرها از فلز مرغوب بهره گرفته می شود که دوام و مقاومت آن را در برابر فشار افزایش می دهد.

لرزه گیرهای بلادری در دو نوع مختلف به صورت مهاردار یا بدون مهار ساخته می شوند. که در ادامه توضیحاتی را در مورد هر کدام ارائه خواهیم کرد.

نانواستیل تامین کننده و تولید کننده انواع لرزه گیر های سایز استاندارد  و سفارشی، برای تماس بر روی کلید های زیر کلیک کنید

لرزه گیر بلادری مقاوم و کلاس 150 و کلاس 300، ویژگی های مهم این محصول عبارت اند از:

  • نوع آبی که لرزه گیر در تماس با آن دچار آسیب نمی شود، آب گرم است.
  • ارتفاع این لرزه گیر بر حسب میلی متر از 95 تا حدود 150 می باشد.
  • این لرزه گیرها دارای سایزی از 105 اینچ تا 12 اینچ می باشد.
  • جنس فلنج کربن دی اکسید و نوع آن به صورت گردان است.
  • مقاومت در برابر فشار قوی، آب شیرین، آب شور و همچنین حرارت از ویژگی های قابل توجه این نوع از لرزه گیرها می باشد.
  • این محصول، لاستیکی، فلنچ دار و مهاردار است.

لرزه گیر بلادری بدون مهار

همان طور که قبلا هم بیان کردیم، لرزه گیرهای بلادری دارای دو نوع مهاردار و بدون مهار هستند. مهار در این لرزه گیرها به کاهش فشار وارده بر آن جلوگیری می کند اما وجود آن در برخی از لرزه گیرها که برای کارهای سبک و تحمل ارتعاشات طبیعی و محدود استفاده می شوند، توصیه نمی شود. اصلی ترین ویژگی های این لرزه گیر عبارت اند از:

کاهش لرزش، صدا، کشش و هر نوع حرکت به طور هم زمان، از مهم ترین ویژگی های این نوع لرزه گیر است. آن چه که با استفاده از این لرزه گیر به دست می آید، ایمن شدن صنایع و تاسیسات به خصوص تاسیسات ساختمانی و لوله کشی ها، خطوط انواع مواد شیمیایی، نفت، گاز و دستگاه های موجود در کارگاه های مختلف است.

لرزه گیر بلادری مهاردار

لرزه گیرهای بلادری مهاردار می توانند از حرکت های محوری و جانبی دستگاه ها جلوگیری کنند. این محصول توانایی کاهش لرزه های بسیار شدید را داشته و می تواند فشار بالایی را تحمل کند. تنها شرط رسیدن به این هدف، نصب درست و اصولی مهار است که باید تا حد امکان در تناسب با حرکت های احتمالی دستگاه و حرکتی که لرزه گیر برای جلوگیری از آن تولید شده است، باشند.